Automatyczny system do archiwizacji i zarządzania próbkami

DREAMPATH - FINA I CRYSTAL

Pierwszy, w pełni automatyczny system do archiwizacji i zarządzania próbkami bloczków parafinowych oraz preparatów mikroskopowych. Przenieś zarządzanie swoim archiwum do świata cyfrowego i spraw aby było ono bezpieczne, szybkie i nowoczesne.


 

NOWOCZESNOŚĆ

Przenieś zarządzenia archiwum do świata cyfrowego tak jak pozostałe elementy procesu histologicznego. Podłącz swoje archiwum do  Laboratoryjnego Systemu Informatycznego. Generuj automatyczne raporty i usprawniaj pracę swojego archiwum każdego dnia.

SZYBKOŚĆ

Nie trać czasu na segregowanie próbek. Zapomnij o pustych przestrzeniach pozostawianych na dodatkowe badania. Odkładaj próbki na tacę archiwizacyjną zaraz po wykorzystaniu. Resztą zajmie się CRYSTAL i FINA – szybko i automatycznie.

BEZPIECZEŃSTWO

Zabezpiecz swoje archiwum przed dostępem osób postronnych. Kontroluj dostęp  za pomocą indywidualnych kont  użytkowników. Zapisuj każdą operację wykonaną na próbkach w archiwum automatycznie w pamięci systemu.

ŚLEDZENIE

Nadzoruj położenie i status każdej próbki w archiwum w dowolnym momencie. Sprawdzaj historię wypożyczeń i zwrotów próbki. Wykorzystuj szeroki wachlarz modułu raportowania aby poprawić działanie archiwum.

AUTOMATYZACJA

Zapomnij o żmudnym sortowaniu próbek. Nigdy więcej  nie trać czasu na manualną kontrolę lub skanowanie preparatów. CRYSTAL i FINA zrobi to wszystko za Ciebie i to całkowicie automatycznie. Wystarczy odłożyć preparaty na tacę archiwizacyjną i umieścić ją w systemie. Resztą pracy zajmie się CRYSTAL i FINA – szybko i w  pełni automatycznie.

KONTROLA

Koniec problemów z odnalezieniem próbek. Mimo stale rosnących ilości materiału poddawanego archiwizacji dzięki systemowi CRYSTAL i FINA każdy preparat masz pod pełną kontrolą. Bezpiecznie przechowywany w  archiwum i bazie danych systemu.