Wyszukiwarka

Archiwa stalowe

Archiwa stalowe


Archiwa stalowe Archiwa na preparaty Archiwa mobilne

archiwum duze

 

Archiwa histopatologiczne o dużej pojemności wykonane są z blachy stalowej 15/10, pokrytej elektrostatycznie proszkiem epoksydowym metodą tunelowego natrysku termicznego, dla zagwarantowania odporności na większość najbardziej agresywnych środków chemicznych. Wyposażone są w obszerne szuflady, zamocowane na prowadnicach z mechanizmem zapobiegającym wypadnięciu, skonstruowanych tak, aby zapewnić maksymalny dostęp do całej powierzchni. Szuflady są zabezpieczone zamkiem centralnym ze specjalnym systemem pozwalającym na otwarcie tylko jednej z nich naraz. Uchwyt otwierający na każdej z szuflad wyposażony jest także w zafoliowaną tabliczkę identyfikacyjną, pozwalającą opisać i zidentyfikować zawartość.

Archiwa stalowe są kompatybilne z archiwami mobilnymi, które umożliwiają archiwizację materiału na terenie Zakładu .

 

Możliwe jest zamówienie szafy z jedną z trzech wersji zamka centralnego:

zamek na klucz

Zamek na klucz

Standardowe rozwiązanie dające możliwość zamknięcia całego archiwum poprzez przekręcenie kluczyka  w zamku centralnym. W zestawie załączone są dwa kluczyki.

zamek na kod

Zamek kodowy

Klucz w tym rozwiązaniu został zastąpiony przez kod cyfrowy składający się z 4 do 6 cyfr. Wpisanie kodu daje możliwość odblokowania zamka centralnego. Z kodu głównego możliwe jest programowanie do 20 indywidualnych kodów, które w każdym momencie mogą zostać anulowane. System działa z baterii i jest niezależny od źródła prądu.

zamek inny

Zamek radiowy

Daje możliwość zdalnego odblokowywania zamka centralnego poprzez impuls radiowy. Istnieje opcja otwierania wszystkich archiwów jednocześnie bądź przydzielenia poszczególnych sygnałów dla każdego archiwum oddzielnie. System wymaga podłączenia do zewnętrznego źródła prądu.

Wewnątrz każdej z szuflad archiwum znajduje się specjalne żłobkowanie służące organizacji miejsca oraz komplet 28 pojemników na szkiełka. Każdy z pojemników mieści odpowiednio: 480 szkiełek. Daje to możliwość składowania jednocześnie w jednej szufladzie :13.440 szkiełek. 

Zestawienie dostępnych pojemności archiwum znajduje się w zakładce

- Archiwum na preparaty

 


W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz docelowej oferty cenowej skontaktuj się z nami...

powrót